Picplz

Picplz 1.7.1

Sweet focie z efektami

Zalety

  • Ciekawe filtry
  • Wiele opcji dzielenia się zdjęciami

Wady

  • Kłopotliwe wybieranie wcześniej wykonanych zdjęć
  • Interfejs mniej przyjazny niż u konkurencji

Niezły
6

Picplz to darmowy program na urządzenia z systemem iOS, wyposażone w aparat fotograficzny. Pozwala on wykonywać zdjęcia, dodawać do nich efekty i publikować je w serwisach społecznościowych. Jeśli chcesz robić niebanalne fotki i dzielić się nimi ze znajomymi, Picplz to dobre rozwiązanie.

Picplz pozwala nałożyć na zdjęcie jeden z dziewięciu filtrów. Możemy symulować zdjęcie zrobione aparatem lomo lub wprowadzić klimat lat 70-tych. Filtry nie są zbyt skomplikowane, ale wyglądają bardzo dobrze i robią wrażenie. Nałożenie konkretnego filtra odbywa się w okamgnieniu, nie ma żadnych opóźnień. Szkoda, że aby nałożyć filtr na wcześniej zrobione zdjęcie musimy w Picplz troszkę się nagimnastykować - wejść w zakładkę "More" a następnie "Camera Roll".

Picplz pozwala podzielić się naszymi zdjęciami z nałożonym już filtrem, za pośrednictwem wielu serwisów internetowych. Do wyboru mamy Twitter, Facebook, Tumblr, Posterous, foursquare oraz Flickr. Wysyłanie zdjęć do serwisów może odbywać się w tle, dzięki czemu nie tracimy cennego czasu.

Picplz to niezły program dla wszystkich miłośników ciekawej fotografii. Niestety w porównaniu z Instagram wypada dość blado.

Najczęściej pobierane Udostępnianie zdjęć i wideo na iphone

Więcej

Opinie użytkowników o Picplz