picplz

picplz 2.4.3

Sweet focie z efektami w kilka chwil

Zalety

  • Ciekawe efekty
  • Prędkość działania
  • Wiele wspieranych serwisów społecznościowych

Wady

  • Brak możliwości wykorzystania zdjęć z karty SD

Bardzo dobry
8

Picplz to darmowy program na telefony z systemem Android. Pozwala on wykonywać zdjęcia, dodawać do nich efekty i publikować je w serwisach społecznościowych. Jeśli chcesz robić niebanalne fotki i dzielić się nimi ze znajomymi, picplz to dobre rozwiązanie.

Picplz pozwala nałożyć na zdjęcie jeden z dziewięciu filtrów. Możemy symulować zdjęcie zrobione aparatem lomo lub wprowadzić klimat lat 70-tych. Filtry nie są zbyt skomplikowane, ale wyglądają bardzo dobrze i robią wrażenie. Nałożenie konkretnego filtra odbywa się w okamgnieniu, nie ma żadnych opóźnień.

Picplz pozwala pokazać nasze zdjęcie, z nałożonym już filtrem, za pośrednictwem wielu serwisów internetowych. Do wyboru mamy Twitter, Facebook, Tumblr, Posterous, foursquare oraz Flickr. Wysyłanie zdjęć do serwisów może odbywać się w tle, dzięki czemu nie tracimy cennego czasu.

Niestety picplz nie umożliwia wykorzystania zdjęć, które zrobiliśmy w przeszłości i zapisaliśmy a karcie pamięci telefonu. Znacząco ogranicza to funkcjonalność aplikacji.

Picplz to dobry program dla wszystkich miłośników ciekawej fotografii. Nie jest on doskonały, ale do momentu pojawienia się Instagram na Android, jest to najlepsza propozycja.

Opinie użytkowników o picplz