picplz

picplz 2.4.3

Sweet focie z efektami w kilka chwil

Picplz to darmowy program na telefony z systemem Android. Pozwala on wykonywać zdjęcia, dodawać do nich efekty i publikować je w serwisach społecznościowych. Jeśli chcesz robić niebanalne fotki i dzielić się nimi ze znajomymi, picplz to dobre rozwiązanie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawe efekty
  • Prędkość działania
  • Wiele wspieranych serwisów społecznościowych

Wady

  • Brak możliwości wykorzystania zdjęć z karty SD
Więcej

Bardzo dobry
8

Picplz to darmowy program na telefony z systemem Android. Pozwala on wykonywać zdjęcia, dodawać do nich efekty i publikować je w serwisach społecznościowych. Jeśli chcesz robić niebanalne fotki i dzielić się nimi ze znajomymi, picplz to dobre rozwiązanie.

Picplz pozwala nałożyć na zdjęcie jeden z dziewięciu filtrów. Możemy symulować zdjęcie zrobione aparatem lomo lub wprowadzić klimat lat 70-tych. Filtry nie są zbyt skomplikowane, ale wyglądają bardzo dobrze i robią wrażenie. Nałożenie konkretnego filtra odbywa się w okamgnieniu, nie ma żadnych opóźnień.

Picplz pozwala pokazać nasze zdjęcie, z nałożonym już filtrem, za pośrednictwem wielu serwisów internetowych. Do wyboru mamy Twitter, Facebook, Tumblr, Posterous, foursquare oraz Flickr. Wysyłanie zdjęć do serwisów może odbywać się w tle, dzięki czemu nie tracimy cennego czasu.

Niestety picplz nie umożliwia wykorzystania zdjęć, które zrobiliśmy w przeszłości i zapisaliśmy a karcie pamięci telefonu. Znacząco ogranicza to funkcjonalność aplikacji.

Picplz to dobry program dla wszystkich miłośników ciekawej fotografii. Nie jest on doskonały, ale do momentu pojawienia się

picplz

Download

picplz 2.4.3